27 kwietnia 2015

Forum dla miłośników minimalizmu i prostego życia

Chciałeś kiedyś zadać jakieś pytanie na temat minimalizmu? Nie wiedziałeś jak zacząć? Nie wiedziałeś, gdzie zgłosić się po pomoc? Od dzisiaj już nie musisz się zastanawiać.

Po udanych testach chciałbym Was, drodzy Czytelnicy, zaprosić na forum dla miłośników, tak jak w tytule, minimalizmu i prostego życia.

Forum powstało specjalnie dla Ciebie.

Mam na dzieje, że zbudujemy społeczność, która nie będzie krępowała się pomóc drugiemu w potrzebie.

Zajrzyj.

PodCytatem.pl/Forum

Forum miłośników minimalizmu i dobrowolnej prostotyPS.
Jakby ktoś nie znał tytułu książki Anny Mularczyk-Meyer (który jest potrzebny do założenia konta) chodzi o "Minimalizm po polsku" ;-) (Wpisujemy "Minimalizm po polsku" bez cudzysłowów)

Pozdrawiam, admin forum.

1 komentarz:

  1. Piotrze, dziękuję Ci za informacyjny wpis, a przede wszystkim za stworzenie Forum, które jest ważnym (i obiecanym) dodatkiem do agregatora blogów minimalistycznych, do którego już zdążyliśmy się chyba wszyscy przyzwyczaić (:
    Na "Drodze" wejście do Forum znajduje się w zakładkach i na dole strony (charakterystyczna ikonka). Osobiście potraktowałem Forum jako integralną część "Drogi do prostego życia" - mam cichą nadzieję, że podobnie postąpią inni twórcy blogów. W ten sposób forum i agregat mogą stać się narzędziami integrującymi środowisko miłośników minimalizmu i dobrowolnej prostoty.

    OdpowiedzUsuń

UWAGA: Komentarze są moderowane i pojawiają się dopiero po pewnym czasie. Będzie nam miło, gdy się pod nimi podpiszesz :) Nie publikuję wypowiedzi pozornie na temat, a stanowiących formę reklamy, zwł. blogów komercyjnych...